Zawodnicy mniej jub bardziej zmęczeni pokonywali ostatnie metry LOTTO POZnań* Triathlon 2013 Zawodnicy mniej jub bardziej zmęczeni pokonywali ostatnie metry LOTTO POZnań* Triathlon 2013

LOTTO POZnań* Triathlon 2013

  • Data dodania:

W minioną niedzielę odbyła się największa impreza tego typu w Polsce. Mowa o Triatlonie, a dokładniej o połowie i ćwiartce tego dystansu. Na starcie LOTTO POZnań* Triathlon stawiło się niespełna 2 tysiące zawodników i zawodniczek, by rywalizować o miano najlepszego. Początkowo pływanie, potem trasa kolarska i na koniec bieg.

Muszę przyznać, że wszystkim należą się brawa, gdyż dystans jaki mieli do pokonania był na prawdę morderczy! Pośród zawodników nie zabrakło gwiazd i znanych osób. Wymienię choćby tylko Piotra Adamczyka, Mezo czy Prezydenta Poznania, Ryszarda Grobelnego.

Nie wiedziałem, czy tego dnia będę na trasie, jednak się udało :) Co prawda tylko na popołudniowym, kończącym już biegu, ale dobre i to :) Zdjęcia z LOTTO POZnań* Triathlon dostępne na Facebooku. Część z nich znajduje się tutaj: portfolio - fotografia sportowa.

Zainteresowanych zdjęciami o dużej rozdzielczości - proszę o kontakt - fotografia sportowa :)

Zaloguj się, by skomentować